ORGANIZATORZY

Organizatorzy Gmina Miasto Nowy Targ www.tzn.com.pl Powiat nowotarski Powiat tatrzański Gmina Zakopane Marszałek woj. małopolskiego Gmina Szflary Gmina Bukowina Tatrzańska Gmina Poronin Gmina Biały Dunajec Urząd Gminy Nowy Targ


XI Bieg Podhalański 6 lutego 2021 r.

Miło nam poinformować, że jest już znany termin przyszłorocznego XI Biegu Podhalańskiego im. Jana Pawła II, który został zaplanowany na dzień 6 lutego 2021 r. (sobota). Trasa jedenastej edycji zawodów poprowadzona zostanie tradycyjnie wokół malowniczego rezerwatu przyrody Bór Na Czerwonem. Wzorem lat ubiegłych zaplanowano biegi techniką klasyczną na dystansach 30km, 15km i 6km.
W przyszłym roku będzie można również powalczyć o punkty Pucharu Polski Amatorów w Biegach Narciarskich PZN.

 

Bieg Podhalański odwołany

Uprzejmie informujemy, że XI Bieg Podhalański im. Jana Pawła II zostaje odwołany. W związku z tym, wszystkim zaangażowanym w organizację, sponsorom, patronom medialnym serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji tegorocznych zawodów. Niestety, w tym roku nie udało nam się ich przeprowadzić ze względu na małą ilość śniegu. Z podobnym problemem spotkało się wielu organizatorów biegów i musieli odwołać lub przesunąć zawody.
Cieszymy się bardzo z dużej liczby zgłoszeń internetowych oraz dużego zainteresowania zawodami i już dzisiaj zapraszamy do Nowego Targu na przyszłoroczny Bieg Podhalański. Liczymy na Waszą obecność!

Ze sportowym pozdrowieniem
Jadwiga Guzik- Dyrektor XI Biegu Podhalańskiego

 

 

Zmiana terminu Biegu Podhalańskiego!

Zawiadamiamy, iż zaplanowany na dzień 1 lutego 2020 XI Bieg Podhalański zostaje przeniesiony na inny termin. Powodem jest brak wystarczającej ilości śniegu do przygotowania trasy biegowej (miejscami całkowity brak śniegu). Nie podajemy konkretnego terminu przesunięcia zawodów z uwagi na prognozy pogody, które w najbliższym czasie nie zwiastują opadów śniegu na Podhalu. Termin zawodów zostanie ustalony jak tylko warunki atmosferyczne pozwolą na przygotowanie trasy biegowej. Prosimy o śledzenie komunikatów na stronie internetowej www.bieg.nowytarg.pl, w których będziemy powiadamiać o panujących warunkach i o wyznaczeniu nowego terminu zawodów.

Ze sportowym pozdrowieniem

Jadwiga Guzik- Dyrektor XI Biegu Podhalańskiego

 

Zmena termínu Podhalianskeho behu v Novom Targu

S ľútosťou oznamujeme, že XI. Podhaliansky beh naplánovaný na 1. februára 2020, bude preložený na iný termín. Dôvodom je nedostatočná výška snehovej pokrývky potrebnej na prípravu bežeckej trate. Keďže meteorológovia nepredpovedajú na najbližšie obdobie na Podhalí žiadne sneženie, náhradný termín pretekov zatiaľ nebol stanovený. Akonáhle poveternostné podmienky umožnia pripraviť bežeckú trať bude nový termín pretekov vyhlásený na internetovej stránke www.bieg.nowytarg.pl . Z tohto dôvodu odporúčame túto internetovú stránku priebežne sledovať.

Športu zdar

Jadwiga Guzik - riaditeľka XI. Podhalianskeho behu

 

 

 

Bank Pekao nowym sponsorem Biegu Podhalańskiego!

Miło nam poinformować, że do grona sponsorów Biegu Podhalańskiego dołącza Bank Pekao S.A.! Bardzo się cieszymy, że tak znana marka doceniła naszą imprezę i liczymy na owocną współpracę.

 

pekao

 

Specjalna oferta noclegów!

Szukasz noclegu na XI Bieg Podhalański? Hotel *** Gorce w Nowym Targu przygotował dla Was specjalną ofertę.
Zapraszamy do nowego (otwarcie 11.01.2020) Hotelu *** Gorce zlokalizowanego w Nowym Tagu przy Al. Tysiąclecia 74.
Przy rezerwacji, na hasło: XI Bieg Podhalański 2020 – od poniższych cen -10 % zniżki.
Pakiet: nocleg ze śniadaniem + popołudniowa lub poranna kawa.
pokój 1 osobowy 150,00 PLN
pokój 2 osobowy 220,00 PLN
pokój 3 osobowy 300,00 PLN
pokój 4 osobowy 320,00 PLN
Więcej informacji https://www.hotelgorce.nowytarg.pl/ tel. +48 539 957 716

hotel

 

Można już zgłaszać swój udział w XI Biegu Podhalańskim 2020!

Z przyjemnością informujemy, że zostały już rozpoczęte zapisy on-line do XI Biegu Podhalańskiego im. Jana Pawła II, który został zaplanowany na dzień 1 lutego 2020 r. Trasa jedenastej edycji zawodów poprowadzona zostanie tradycyjnie wokół rezerwatu przyrody Bór Na Czerwonem. Start i meta znajdować się będą na lotnisku w Nowym Targu. Uczestnicy będą mieli do pokonania stylem klasycznym bardzo malowniczą trasę 30, 15 lub 6 kilometrową.
Jedenasta edycja Biegu będzie miała szczególny charakter ponieważ będzie to jedna z edycji Pucharu Polski Amatorów w Biegach Narciarskich PZN.
Także podczas nadchodzącej edycji zawodów nagrody dla najlepszych między innymi ufunduje Sponsor Generalny firma SALOMON.
Również w XI edycji Biegu Podhalańskiego nagrody będą przyznawane do 6 miejsca open na każdym dystansie, z podziałem na kobiety i mężczyzn. Każdy zawodnik otrzyma upominek z logo biegu oraz odlewany medal!
Przypominamy kilka spraw organizacyjnych:
Do 29 stycznia 2020 r. zgłoszenia należy składać on-line poprzez internetowy formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www biegu.
W dniu 31 stycznia 2020 r. zgłoszenia prosimy składać osobiście w biurze zawodów na lotnisku w Nowym Targu od godz. 11:00 do 18:00, oraz w dniu 1 lutego od godz. 8:00 do 10:00.
Zawodnicy niepełnoletni nie mogą brać udziału w biegu na dystansie 30km.
Młodzież do 18 lat, ma prawo startu na dystansie 5 km i 15 km za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów prawnych.

 

 

WSPIERAJĄ NAS

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 0 gości.

Szukaj