ORGANIZATORZY

Organizatorzy Gmina Miasto Nowy Targ www.tzn.com.pl Powiat nowotarski Powiat tatrzański Gmina Zakopane Marszałek woj. małopolskiego Gmina Szflary Gmina Bukowina Tatrzańska Gmina Poronin Gmina Biały Dunajec Urząd Gminy Nowy Targ

You are hereKomunikat nr 2 przed X Biegiem Podhalańskim im. Jana Pawła II

Komunikat nr 2 przed X Biegiem Podhalańskim im. Jana Pawła II


By admin - Posted on 07 luty 2019

1. W Nowym Targu na dzień 7 lutego 2019 r. warunki śniegowe są bardzo dobre.

2. Zapisy on-line  zostały zamknięte w środę 6 lutego. Po tym terminie zapisać się można w biurze zawodów na lotnisku, które będzie czynne w piątek od 11 do 18 oraz w sobotę od 8 do 10 do wyczerpania limitu miejsc podanego w Komunikacie nr 1. Nieodebrane numery w sobotę do godziny 10:00 przejdą do wolnej puli i chętne osoby będą mogły się zgłosić do 10:20.

3. Uprzejmie prosimy o nieczekanie z odbiorem numeru startowego do ostatniej chwili. Zachęcamy do odbierania numerów w piątek od 11 do 18. Jeżeli ktoś nie może odebrać numeru w piątek, prosimy o wcześniejszy przyjazd w sobotę. W biurze zawodów będzie znajdował się CheckPoint umożliwiający przetestowanie numeru przed startem.

4. Osoby niepełnoletnie obowiązkowo muszą posiadać zgodę rodziców. Wzór do pobrania w dziele zgłoszenia online.

5. Z przejażdżek psim zaprzęgiem oraz strefy zabaw dla dzieci będzie można skorzystać po starcie wszystkich zawodników ok 10:40.

6. Puchary oraz nagrody zostaną przyznane za 6 pierwszych miejsc open na każdym dystansie osobno dla kobiet i mężczyzn. Zostaną również wyróżnieni najstarsi i najmłodsi zawodnicy jak również najszybszy nowotarżanin na dystansie 30 km i 15km. Nowotarżanie do boju! :) 

7. Po dekoracji odbędzie się losowanie nagród wśród wszystkich startujących. Jeżeli zostajecie do samego końca należy na kuponie wpisać swój numer startowy i wrzucić go do urny na scenie. Kupon znajdziecie w pakiecie startowym.

8. Zawodnikom startującym na dystansie 30 km przypominamy, że TRANSIT (przejście na drugie okrążenie) znajduje się obok METY (nie przebiegamy przez metę). Na tranzycie znajdować się będzie bufet oraz bramka pomiarowa mierząca międzyczas i dodatkowo weryfikująca zawodników. Limit Czasu na drugie okrążenie to 2 godz., zawodnik do godz.13:00 ma obowiązek ukończenia pierwszego okrążenia.

9. O godz.16:00 trasa zawodów zostaje całkowicie zamknięta, zawodnicy po tej godzinie nie będą już klasyfikowani.

10. W tym roku również przed biegiem od godz. 8:00 będzie można skorzystać z darmowego smarowania nart przez firmę  HOLMENKOL- naszego sponsora. Stanowiska zostaną usytuowane po lewej stronie mety. Znajdować się tam będą również namioty z dostępem do energii elektrycznej w których będzie można samodzielnie smarować narty.

11. W pakiecie startowym znajdować się będzie między innymi upominek z logo biegu, bloczek na ciepły posiłek, kupon na losowanie nagród, oraz worek na ubranie do depozytu. Medal otrzymacie na mecie.

12. Zawodnik może skorzystać z bezpłatnego depozytu. Worki będą znajdować się w pakietach startowych. Oznakowany numerem worek można zostawić w depozycie znajdującym się w niebieskim namiocie Miasto Nowy Targ, po lewej stronie mety (od 9:40). Zawodnik może w każdej chwili po zakończeniu biegu odebrać swoje rzeczy po okazaniu numeru startowego. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w depozycie.

13. Na ok. 8, 15 i 23 kilometrze będzie znajdował się bufet.

14. Wyniki podczas zawodów będzie można śledzić na żywo. Jak tylko system zostanie przygotowany na stronie zawodów pojawi się baner informacyjny. 

15. Jeżeli z jakiegokolwiek powodu schodzicie z trasy zawodów - poinformujcie o tym obsługę biegu.

 

 

WSPIERAJĄ NAS

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 0 gości.

Szukaj